Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Olszyc Szlachecki - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Gręzów

Gręzów(Olszyc Szlachecki + 18 km)

150 000 zł3 000 m² 49,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Natura, przestrzeń i perspektywa na Twój dom! Szukasz miejsca, które daje wytchnienie od miasta, a jednocześnie nie odcina od jego wygód? Lokalizacja, która zachwyca: działka numer 829/10.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dąbrówka-Wyłazy

Dąbrówka-Wyłazy(Olszyc Szlachecki + 15 km)

1 208 560 zł15 107 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję 10 km od Siedlec! Spokojna okolica w otoczeniu lasu Jeśli marzysz o inwestycji w cichej, zielonej okolicy, z dobrym dojazdem do miasta ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Nowe Groszki

Nowe Groszki(Olszyc Szlachecki + 23 km)

49 500 zł4 950 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zadrzewioną i zakrzewioną w miejscowości Nowe Groszki, gm. Kałuszyn o pow. 4,9500ha. Klasa ziemi: lzr-rivb, lzr-rv, lzr-rvi, lzr-rviz,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Jagodnia

Jagodnia(Olszyc Szlachecki + 24 km)

600 000 zł12 852 m² 46,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 1,30 ha położona w miejscowości Jagodnia, zaledwie około 10 minut jazdy od centrum Siedlec. Nieruchomość ma korzystny, prostokątny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kaczory

Kaczory(Olszyc Szlachecki + 13 km)

350 000 zł61 000 m² 5,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż dużą działkę rolną położoną w miejscowości Kaczory, gmina Wiśniew, powiat siedlecki woj. mazowieckie. Nieruchomość składa się z 5 działek: 88, 237, 303, 304.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Marysin

Marysin(Olszyc Szlachecki + 15 km)

200 000 zł1 933 m² 103,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam, na sprzedaż działka w miejscowości Marysin gmina Kotuń, powiat siedlecki. Działka ma charakter budowlany, zostały dla niej wydane warunki zabudowy. Nieruchomość jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bojmie

Bojmie(Olszyc Szlachecki + 23 km)

289 000 zł3 531 m² 81,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję nieruchomość gruntową o powierzchni 3531m2 usytuowaną w miejscowości Bojmie- gmina Kotuń. Działka o wymiarach ok. 39x120m znajduje się w spokojnej, malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Żeliszew Duży

Żeliszew Duży(Olszyc Szlachecki + 15 km)

294 000 zł2 965 m² 99,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Żeliszew Duży Kolonia. Działka o pow. 2965 mkw położona jest poza strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Dąbrówka-Ług(Olszyc Szlachecki + 11 km)

250 000 zł1 396 m² 179,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 396 m , zlokalizowana w miejscowości Dąbrówka-Ług, przy ulicy Brzozowej. Cena za tę nieruchomość wynosi 250 000 pln, co odpowiada 179 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wola Wodyńska

Wola Wodyńska(Olszyc Szlachecki + 6 km)

75 000 zł1 200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Wola Wodyńska Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Wola Wodyńska.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Olszyc Szlachecki

Olszyc Szlachecki,mazowieckie

76 000 zł2 550 m² 29,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa działka o charakterze budowlanym położona w Olszycu Szlacheckim w gm. Domanice Polecam, na sprzedaż działka o charakterze budowlanym o pow. 2550 m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Olszyc Szlachecki

Olszyc Szlachecki,mazowieckie

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością budowy domu położona w miejscowości Olszyc Szlachecki Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Olszyc Szlachecki

Olszyc Szlachecki,mazowieckie

200 000 zł40 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Pole uprawne o powieżchni ok 4 ha, z możliwością przekształcenia na działki budowlane, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych i gospodarczych. Możliwość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij